Novinky

AGELLAB otevřel v Brandýse nad Labem novou místnost na odběry krve

1.6.2020 V novém odběrovém místě si mohou od dnešního dne nechat odebrat krev za účelem nejrůznějších vyšetření lidé v Brandýse nad Labem. Síť laboratoří AGELLAB v prostorách zdejší polikliniky na ulici J. Wolkera 603, Brandýs nad Labem, dnes otevřela nové odběrové místo, již třicáté páté v České republice.

Vedení laboratoří sítě AGELLAB rovněž ubezpečuje pacienty, že absolvování odběru krve nemusí ze strachu z koronaviru zbytečně oddalovat, neboť probíhá za přísných protiepidemických opatření.

Odběrová místnost bude klientům k dispozici každý pracovní den, a to mezi 6:00 a 12:00 hodinou, a to jak pro dospělé, tak i děti starší 3 let.

Odběrová místnost se nachází na poliklinice ve 2. patře „Na vyšetření krve je možné přijít se žádankou od lékaře či na vlastní žádost, není nutné se předem objednávat. Pacienty čeká příjemné prostředí, proškolené odběrové sestry, minimální čekací doby a široké spektrum nabízených vyšetření,“ říká obchodní ředitel laboratoří AGELLAB Ing. Tomáš Hájek s tím, že odběry provádí zkušený zdravotnický personál, který vzorky ihned předává k analýze v laboratořích AGELLAB.

Síť laboratoří AGELLAB má v oboru laboratorní medicíny celorepublikový dosah a nabízí spolupracujícím lékařům a klientům, bez ohledu na místo jejich působení, celou nabídku vyšetření dostupnou ve všech laboratořích patřících do skupiny AGEL.